Kontakt

Potřebujete poradit?

244 468 408

773 310 000

Potřebujete poradit? Připravíme Vám řešení na klíč.
Stačí, když zavoláte na telefon 244 468 408 nebo mobil 773 310 000

Servis

tel.: 773 309 999
e-mail: servis@ascz.cz

Obchod

tel.: 244 468 408
e-mail: obchod@ascz.cz

Facebook

facebook.com/ascz.cz

Adresa společnosti

ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o.

Sinkulova 1209/40
140 00 Praha 4 – Nusle

Provozní doba

Pondělí – pátek
8.00 – 17.00 hodin

Fakturační údaje

ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o.
Sinkulova 1209/40
140 00 Praha 4 – Nusle

IČ: 24269760
DIČ: CZ24269760

Městský soud v Praze
spisová značka: C 199433

 

 

Marek Uhl

Marek Uhl  jednatel

Praxe v oboru 25 let

marek.uhl@ascz.cz

608 343 130

Obchod

Jiří Mádl  obchodní vedoucí

Praxe v oboru 21 let

jiri.madl@ascz.cz

608 366 902

Marek Ziegler  Produktový specialista

Praxe v oboru 8 let

marek.ziegler@ascz.cz

608 272 759

Vojtěch Bejblík  Marketing

Praxe v oboru 4 roky

vojtech.bejblik@ascz.cz

244 468 408

Jiřina Skálová  asistentka

Praxe v oboru 1 rok

jirina.skalova@ascz.cz

244 468 408

Provoz

Nikola Lešánková

Nikola Lešánková, DiS.  vedoucí provozu

Praxe v oboru 4 roky

nikola.lesankova@ascz.cz

244 468 408

Šárka Gliniarczyková, Bc.  fakturantka servisu

Praxe v oboru 2 roky

sarka.gliniarczykova@ascz.cz

244 468 408

Technici

Milan Houdek  Vedoucí servisu

Praxe v oboru 21 let

milan.houdek@ascz.cz

608 362 010

Petr Dlouhý

Petr Dlouhý  technik

Praxe v oboru 15 let

petr.dlouhy@ascz.cz

775 944 012

Petr Holovský

Petr Holovský  technik

Praxe v oboru 19 let

petr.holovsky@ascz.cz

775 944 103

Martin Horký

Martin Horký  technik

Praxe v oboru 9 let

martin.horky@ascz.cz

775 997 755

Michal Kaňka

Michal Kaňka  technik

Praxe v oboru 10 let

michal.kanka@ascz.cz

777 200 381

Jiří Korbel  technik

Praxe v oboru 17 let

jiri.korbel@ascz.cz

778 448 990

Martin Kotěra

Martin Kotěra  technik

Praxe v oboru 15 let

martin.kotera@ascz.cz

775 571 155

Tomáš Kříž

Tomáš Kříž  technik

Praxe v oboru 9 let

tomas.kriz@ascz.cz

777 725 417

Stanislav Pokorný

Stanislav Pokorný  technik

Praxe v oboru 6 let

stanislav.pokorny@ascz.cz

773 309 977

David Šimánek  technik

Praxe v oboru 9 let

david.simanek@ascz.cz

778 448 991

Jaroslav Špaček  technik

Praxe v oboru 2 roky

jaroslav.spacek@ascz.cz

773 746 843

Michal Kloubek  technik

Praxe v oboru 1 rok

michal.kloubek@ascz.cz

777 472 558